Akciós ingatlanok

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 46 db, kiadó ingatlan: 2 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Ingatlan kereső

Keressen a Ridom Ingatlan Központ ingatlan kínálatában és találja meg az Önnek megfelelő lakást, családi házat vagy ipari ingatlant!

10 találat

Eladó téglalakás, Budapest, XXI. kerület 2 szoba 53 m² 55.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Erdősor lakótelep
Azonosító: 2647_rid

CSEPEL LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNYÚ INGATLANA, NE GONDOLKODJON SOKAT. MERT LEMARAD RÓLA, HÍVJON MOST, HOGY AZ ÖNÉ LEHESSEN!!! BUDAPEST XXI. KERÜLET ZÖLDÖVEZETI RÉSZÉN, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁST!! Csepelen a Kapos utcában megvételre kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő 53 m2-es, 2 szobás,...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Emelet
3
Eredeti irányár
59.9 M Ft
Akciós ár
55.9 M Ft
(1.05 M Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó téglalakás, Budapest, VIII. kerület 1 szoba 32 m² 44.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület, Csarnok negyed
Azonosító: 2635_rid

A VIII. kerület közkedvelt Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező,felújított 26 m² alapterületű + 6 m² fekvőgalériás garzonlakást. Az ingatlan a belváros szívében helyezkedik el, mégis meglepően csendes, nyugodt környezetet biztosít, így ideális választás mindazok számára, akik a városi élet előnyeit szeretnék él...

Belső terület
32 m²
Szobák
1
Emelet
félemelet
Eredeti irányár
47 M Ft
Akciós ár
44.9 M Ft
(1.4 M Ft/㎡)
Eladó ikerház, Siófok 7 szoba 155 m² 110 M Ft

eladó ikerház

Somogy megye, Siófok, Balatonkiliti
Azonosító: 2628_rid

Kiváló lehetőség Siófokon – tágas családi ház + külön apartman, csendes környezetben! 490 m²-es telken elhelyezkedő, összesen 155 m² 7 szobás lakóterületű családi ház, kiegészítve egy különálló, 40 m²-es apartmannal, kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, akik tágas, többfunkciós ingatlant keresnek Siófokon. Az épület részben felújított, j...

Belső terület
155 m²
Telek terület
490 m²
Szobák
7
Eredeti irányár
120 M Ft
Akciós ár
110 M Ft
(709.68 E Ft/㎡)
Eladó Építési telek, Diósd 466 m² 24.9 M Ft

eladó Építési telek

Pest megye, Diósd, Seregély utca
Azonosító: 2626_rid

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN, NAGYON KEDVEZŐ ÁRON, ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!!! BUDAPEST KÖZIGAZGATÁSI HATÁRTÓL PÁR PERCRE, DIÓSDON A SEREGÉLY UTCÁBAN MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY BELTERÜLETI TELKET! A diósdi Seregély utca a település csendes, kertvárosias részén, a magasabban fekvő belterületi lakóövezetben megvételre kínálunk egy 466 m2 beépítetlen t...

Telek terület
466 m²
Eredeti irányár
26.9 M Ft
Akciós ár
24.9 M Ft
(53.43 E Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó családi ház, Szigetszentmiklós 2 szoba 60 m² 29.9 M Ft

eladó családi ház

Pest megye, Szigetszentmiklós, (Kavicsbánya), Zöldbéka utca
Azonosító: 2623_rid

NYUGALOM, TERMÉSZET, LEHETŐSÉG – A FŐVÁROS KAPUJÁBAN! Eladó egy különleges hangulatú, kétszintes ház közigazgatásilag Szigetszentmiklós területén, de közvetlenül Budapest XXI. kerület, Csepel határán – kiváló elhelyezkedéssel, mégis csendes, nyugodt környezetben! Fontos: Az ingatlan kizárólag készpénzes vásárlók számára elérhető. • 515 nm-es, ...

Belső terület
60 m²
Telek terület
510 m²
Szobák
2
Eredeti irányár
37 M Ft
Akciós ár
29.9 M Ft
(498.33 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Kópháza 4 szoba 120 m² 89.9 M Ft

eladó családi ház

Győr-Moson-Sopron megye, Kópháza, Kossuth Lajos utca
Azonosító: 2619_rid

FANTASZTIKUS ÁRON, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, HATALMAS TELKEN !! KÓPHÁZÁN CSENDES, NYUGODT CSALÁD HÁZAS KÖRNYEZETBEN, NAGYKÓPHÁZÁN, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY ÖNÁLLÓ TELKEN, LÉVŐ NORMÁL ÁLLAPOTÚ CSALÁDI HÁZAT. Kópháza családi házas övezetében Nagykópházán, megvételre kínálunk egy normál állapotú, kimondottan jó elrendezésű családi házat, hatalmas tele...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1780 m²
Szobák
4
Eredeti irányár
99 M Ft
Akciós ár
89.9 M Ft
(749.17 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó sorház, Budapest, XXI. kerület 2 szoba 44 m² 40.9 M Ft

eladó sorház

Budapest, XXI. kerület, Csepel-Gyártelep
Azonosító: 2617_rid

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!! CSEPELEN A HÉV VÉGÁLLOMÁSTÓL 5 PERC SÉTÁRA, KELLEMES KÖRNYEZETBEN MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY 2 LAKÁSOS HÁZ, ELSŐ LAKÁSÁT. A ház az 1980-es években épült, stabil beton alappal, tégla falakkal, fa födémmel, és cserép tetővel. A házban két lakás lett kialakítva, ennek a bejárathoz közelebbi lakása ELADÓ!. Az ingatl...

Belső terület
44 m²
Telek terület
100 m²
Szobák
2
Eredeti irányár
42.9 M Ft
Akciós ár
40.9 M Ft
(929.55 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Budapest, IV. kerület 2+2 szoba 68 m² 82.9 M Ft

eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület, Újpest
Azonosító: 2599_rid

ÚJPESTEN, A KÖZKEDVELT TÉL UTCÁBAN – FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ! Fiataloknak, családoknak és befektetőknek is kiváló lehetőség egyaránt! Jöjjön el, nézze meg, és álmodja meg benne a saját otthonát – vagy egy jól kiadható értékálló ingatlant! 68 m² | 2 + 2 fél szoba | 4. emelet | Csendes környék | Kiváló közlekedés MIÉRT KÜLÖNLEGES EZ A LAKÁS? ✔ 20...

Belső terület
68 m²
Szobák
2+2
Emelet
4
Eredeti irányár
83.5 M Ft
Akciós ár
82.9 M Ft
(1.22 M Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Kecskemét 2 szoba 55 m² 43.9 M Ft

eladó téglalakás

Bács-Kiskun megye, Kecskemét, Belváros
Azonosító: 2591_rid

KECSKEMÉT KÖZPONTI, BELVÁROSI RÉSZÉN, A BUSZ MEGÁLLÓKTÓL PÁR PERC SÉTÁRA, MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NORMÁL ÁLLAPOTÚ, ERKÉLYES TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁST!! Kecskemét központjában, mindenhez is közel, megvételre kínálunk egy 4 emeletes társasház 3. emeletén elhelyezkedő 55 m2-es, 2 szobás, normál állapotban lévő, erkélyes, tégla építésű lakást! Az ingatl...

Belső terület
55 m²
Szobák
2
Emelet
3
Eredeti irányár
47.9 M Ft
Akciós ár
43.9 M Ft
(798.18 E Ft/㎡)
Alacsony rezsi!
Alacsony rezsi
Eladó ikerház, Budapest, XXI. kerület 4 szoba 155 m² 154.9 M Ft

eladó ikerház

Budapest, XXI. kerület, Királyerdő, Százszorszép utca
Azonosító: 2575_rid

Kizárólag Csak NÁLUNK!! TEHERMENTES! Pár percre a Kis Duna parttól! Nappali + 3 Háló! Ez a ház még 3 gyerekes Csok+ ra is alkalmas! CSEPEL KIRÁLYERDŐBEN A SZÁZSZORSZÉP UTCÁBAN MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ KIVÁLÓ ELRENDEZÉSŰ, 3 SZINTES IKERHÁZAT! Az ingatlan az 1970-es évek közepén épült, stabil alappal, tégla falakkal, és ...

Belső terület
155 m²
Telek terület
541 m²
Szobák
4
Eredeti irányár
159.9 M Ft
Akciós ár
154.9 M Ft
(999.35 E Ft/㎡)

10 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2