Budapest eladó panellakás

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 43 db, kiadó ingatlan: 2 db
Budapest
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó budapesti panellakások

ELADÓ PANELLAKÁS HIRDETÉST KERES BUDAPEST TERÜLETÉN? TEKINTSE MEG INGATLAN LISTÁNKAT ÉS TALÁJA MEG AZ ÖNNEK MEGFELELŐ ELADÓ AJÁNLATOT!

4 találat

Eladó panellakás, Budapest, XIII. kerület 2+1 szoba 62 m² 94.9 M Ft

eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 2642_rid

Modern otthon, ahová csak költözni kell!!! Fiatalos stílus, igényes felújítás, világos terek és az a bizonyos "jó érzés", amit már első belépéskor érezni lehet. Letisztult design és praktikus elrendezés teszi szerethetővé az ingatlant. A lakás 62 nm-es 2+1 szobás, erkélyes, teljes körűen műszakilag is felújított, új redőnyös szúnyoghálós nyílászá...

Belső terület
62 m²
Szobák
2+1
Emelet
4
Irányár
94.9 M Ft
(1.53 M Ft/㎡)
Eladó panellakás, Budapest, VIII. kerület 1 szoba 38 m² 54.9 M Ft

eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület, Losoncinegyed
Azonosító: 2641_rid

Kizárólag csak nálunk találja meg ezt a szuper lakást! Vidékről költözne Budapestre, vagy már itt él és elege van a bérlésből? Figyelem – ezt az ajánlatot ne hagyja ki! A Losonci téren, egy gondozott park közvetlen szomszédságában kínáljuk eladásra ezt a teljesen felújított, magasföldszinti, akadálymentes lakást – virágos kertre néző ablako...

Belső terület
38 m²
Szobák
1
Emelet
magasföldszint
Irányár
54.9 M Ft
(1.44 M Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó panellakás, Budapest, XI. kerület 1+2 szoba 53 m² 74.9 M Ft

eladó panellakás

Budapest, XI. kerület, Kelenföld
Azonosító: 2611_rid

XI. kerületben, Fehérvári út környékén, tehermentes, felújított panel lakás eladó! XI. kerület frekventált, kjváló közlekedéssel rendelkező, Kelenföld szívében eladó egy 53 nm-es, 1+2 fél szobás, erkélyes (3 nm), 3. emeleti panel lakás frissen szigetelt társasházban. A ház felújítása teljes mértékben kifizetett, nincs teher, így a leendő tula...

Belső terület
53 m²
Szobák
1+2
Emelet
3
Eredeti irányár
78 M Ft
Akciós ár
74.9 M Ft
(1.41 M Ft/㎡)
Felújított!
Felújított
Eladó panellakás, Budapest, X. kerület 2+1 szoba 68 m² 70 M Ft

eladó panellakás

Budapest, X. kerület, Kőbánya-Újhegy
Azonosító: 2566_rid

X.kerület Lenfonó utcában 2+1 szobás erkélyes lakás eladó. A lakás 68 nm-es, részben felújított, szobái körbejárhatók. konyhája nagy ablakos, jó elosztású, klímával felszerelt. A nappaliban lévő nyílászáró cserélve lett. Az ingatlan a csendes, világos a legfelső emeleten található. A ház rendezett, szigetelt. lift korszerűsítve. Tehermentes, b...

Belső terület
68 m²
Szobák
2+1
Emelet
10
Irányár
70 M Ft
(1.03 M Ft/㎡)

4 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2